Menu

Omietky

Nachádzate sa tu

Baumit Ratio 20 (sadrová strojová omietka)Stavebniny Baumit Ratio 20 sadrová omietka

Baumit Ratio 20 je jednovrstvová sádrová strojová omietka pre všetky vnútorné priestory, vrátane bytových kuchýň a kúpeľní a priestorov s podobným využitím a miernym vlhkostným zaťažením. Vhodná aj pre stenové vykurovanie (prívodná teplota max. +40°C).

 

Baumit Jadrová omietka strojová (Baumit GrobPutz)Stavebniny Baumit GrobPutz Strojova Omietka

Minerálna jadrová vápenno-cementová paropriepustná omietka s nízkou nasiakavosťou. Strojová jadrová omietka GropPutz maschinell je ideálna pre všetky vonkajšie aj vnútorné priestory. Obzvlášť vhodná pri nanášaní veľkých plôch a väčších hrúbok omietok.

 

Baumit Jadrová omietka (Baumit GrobPutz)Stavebniny Baumit Grob Putz jadrova Omietka

Priemyselne vyrábaná suchá omietková zmes pre ručné spracovanie. Jadrová omietka Baumit GropPutz je vhodná pre všetky vonkajšie aj vnútorné priestory. Obzvlášť vhodná pri nanášaní väčších hrúbok omietok.

 

Baumit vápennocementová omietka (Baumit MVR Uni)Baumit vápenocementová omietka SanovaPutz Stavebniny

Baumit SanovaPutz S je jednovrstvová vápennocementová omietka pre vonkajšie a vnútorné použitie, ručné spracovanie. Omietka obsahuje biely cement.

Omietka Sanova Putz je je vhodná na omietanie suchého ako aj mierne vlhkého muriva, pre plochy s väčším mechanickým zaťažením ako napr. soklové časti budov.

 

Baumit Duo omietka (Baumit DuoPutz)Stavebniny Baumit DuoPutz univerzálna omietka

Univerzálna omietka Baumit DuoPutz je sivá vápenno-cementová omietka na strojové aj ručné spracovanie.

Omietka DuoPutz je vhodná pre všetky vnútorné priestory, vrátane kuchýň, kúpeľní a priestorov s podobným využitím a miernym vlhkostným zaťažením ako aj pre exteriér.

DuoPutzj e ideálna na omietanie stien a stropov ako jednovrstvová omietka so zahladeným povrchom alebo jemná omietka na vrstvu jadrovej omietky príp. ako stierka. Omietka je paropriepustná 

Baumit Termo omietka (Baumit ThermoPutz)Stavebniny Baumit ThermoPutz tepelnoizolačná ručná omietka

Tepelnoizolačná omietka Baumit ThermoPutz s ľahčenými plnivami pre ručné spracovanie v interiéri aj exteriéri , dobrá regulácia vlhkosti, vyššia povrchová teplota stien, ktorá zabezpečuje príjemnú klímu v miestnosti, difúzne otvorená, ľahko spracovateľná.

Ručná podkladová omietka Baumit ThermoPutz je vhodná na všetky bežné minerálne podklady. Omietka nie je vhodná na omietanie soklovej časti a častí, kde hrozí riziko odstrekujúcej vody, zároveň nie je vhodná ako podklad pod obkladanie.

 

Baumit VivaMaxima (Extra biely štuk)Stavebniny jemná vápenocementová omietka Baumit Maxima

Extra biela jemná vápenno-cementová omietka na minerálne jadrové resp. tepelnoizolačné omietky alebo pre omietkový systém s podkladovou vrstvou z lepidla C1 na pórobetón v interiéri. Omietku nie je možné použiť ako jednovrstvovú, vždy musí byť aplikovaná na vrstvu podkladovej omietky alebo stierky.

 

Cemix vonkajší štuk 023Stavebniny Cemix Vonkajši štuk

Na tradičné jemné povrchové úpravy jadrových podkladových omietok, na úpravu hladkých betónových podkladov s použitím spojovacieho mostíka. Určený na ručné nanášanie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.

 • Odporúčaná hr.: 3mm
 • Zrnitosť: 0,7mm
 • Spotreba: cca 4,1 kg/m2 (pri hrúbke vrstvy 3 mm)
 • Výdatnosť: cca 7,4 m2/balenie (pri hrúbke vrstvy 3 mm)

 

Cemix vnútorný štuk 033Stavebniny Cemix vnútorny štuk

Toto je štuk na tradičné jemné povrchové úpravy jadrových podkladových omietok, ak ste sa rozhodli pre ručné nanášanie vo vnútornom prostredí. Používa sa v interiéroch, kde zákazník požaduje klasický omietkový vzhľad stien.

 • Odporúčaná hr.: 2,5mm
 • Zrnitosť: 0,7mm
 • Spotreba: cca 3,3 kg/m2 (pri hrúbke vrstvy 2,5 mm)
 • Výdatnosť: cca 9,2 m2/balenie (pri hrúbke vrstvy 2,5 mm)

 


V prípade otázok ohľadne suchých zmesi pre hrubú stavbu nás neváhajte kontaktovať:

Oddelenie Stavebnín - tel.:054/ 788 17 47, mobil: 0905 918 066, mail: bytservis@bytservis.sk