Menu

Murovacie materiály

Nachádzate sa tu

Stavebniny Svidník

Stavebniny BYTSERVIS Vám vo svojich obchodných priestoroch ponúkaju široký sortiment murovacích materiálov.

Murované konštrukcie patria medzi tradičné a stále hojne používané spôsoby výstavby nosných i nenosných stien rodinných domov. Vysoká pevnosť, dlhá životnosť, široké možnosti tvarového riešenia domu, ale aj možnosť svojpomocnej výstavby – to všetko sú vlastnosti, ktoré zaručujú murovaným konštrukciám stabilné miesto v stavebníctve.

 

Tehla

Tehla je murovací prvok, z ktorého sa vytvárajú murované konštrukcie.Tehla patrí medzi ekologické výrobky a je vďaka svojim vlastnostiam, ktoré od jej vzniku prešli mnohými úpravami, stále plnohodnotným konkurentom nových murovacích materiálov.

 

Porobetón

Pórobetón je najvýznamnejším druhom priamo odľahčeného betónu, pre ktorý sú charakteristické makropóry vytvorené priamo v jemnozrnnej malte. Podľa použitého spojiva sa pórobetóny rozdeľujú na plynobetóny spájané cementom a na vápenno-pieskové plynosilikáty. Medzi hlavné výrobky patria tvárnice, bloky, priečkovky, preklady, debniace prvky, komínové dielce, stropné vložky, priečkové, stenové, stropné a strešné panely a tepelnoizolačné dosky.

 


V prípade otázok ohľadne murovaciého materiálu pre hrubú stavbu nás neváhajte kontaktovať:

Oddelenie Stavebnín - tel.:054/ 788 17 47, mobil: 0905 918 066, mail: bytservis@bytservis.sk