Menu

Stavebniny

Nachádzate sa tu

Stavebniny Bytservis SvidníkV roku 2001 sme rozšírili svoje pôsobenie len z montážnych a vodoinštalatérskych služieb aj na predaj a stavebného, vodárenského, elektroinštalatérskeho a hutníckeho materiálu. Dnes disponujeme najširším sortimentom stavebného materiálu v našom okolí. 

 

Ponúkame viac ako 15 000 tovarových položiek k okamžitému dodaniu a ďalšie široké spektrum formou objednávky. Medzi našich zákazníkov patria rôzne stavebné, murárske, elektroinštalačné a vodoinštalatérske firmy ale aj domáci majstri a remeselníci. U nás nájdete spoľahlivé murárske, maliarske, obkladačské a elektrické náradie, tehly, murivá, dlažby a rôzny spojovací materiál pre vašu stavbu, dom, dielňu a záhradu. Náš kvalifikovaný personál vám ochotne pomôže a poradí s realizáciou vašej stavby.

Doprava tovaru

Zakúpený tovar Vám naši pracovníci ochotne naložia priamo do auta pomocou paletových vozíkoch alebo ručne. Pri odbere väčšieho množstva stavebného materiálu máte možnosť využiť naše vozidla k dopraveniu materiálu priamo k vám domov. Cenník dopravy.