Ponúka práce

Nachádzate sa tu

Spoločnosť BYTSERVIS pôsobí v oblasti voda, plyn, kúrenie už od roku 1991, dnes ponúka široké portfólio služieb a má tisíce spokojných zákazníkov ročne.

Neustále sa snažíme hľadať kvalifikovaných kolegov, ktorí by sa pripojili k nášmu tímu. Ponúkame pracovné miesta v odbore inštalatér, potrubár, zvárač ZG1, ktorí majú dobrú pracovnú etiku, aby reprezentovali našu spoločnosť a poskytovali vynikajúce služby našim zákazníkom.

Príjmene jednotlivcov alebo partie

práca potrubár, inštalatér

Náplň práce

  • montáž rozvodov vody, plynu a kanalizácie
  • montáž vodomerov a meračov tepla
  • montáž radiátorov a termostatických ventilov

Ponúkame

  • dlhodobé a stabilné zamestnanie v SR
  • pravidelná mzda a odvody vždy načas
  • diéty
  • ubytovanie - zabezpečene
  • doprava do a zo zamestnania - zabezpečená
  • montážne a ochranné prostriedky
  • pracovné oblečenie

Požadujeme

  • prax ako inštalatér, potrubár, zvárač
  • vodičský preukaz B – vítaný
  • chuť pracovať

V prípade záujmu o prácu v našej spoločnosti zašlite Váš životopis s kontaktnými údajmi na e-mail: pilip@bytservis.sk alebo peter.pilip@bytservis.sk alebo poštou na adresu:

BYTSERVIS
Stropkovská 473
089 01 Svidník

V prípade, že zasielate svoje osobné údaje, je potrebné priložiť súhlas na spracovanie osobných údajov.